Таг девојка

живот / од Биљана Јовановска -

Како математички гениј дојде до својата вистинска љубов?

Шансите за пронаоѓање на вистинската љубов на сајтовите за запознавање се прилично мали, меѓутоа математичкиот гениј Крис Мекинли го искористил своето познавање на математиката се со цел овој систем да…

инфо / од Биљана Јовановска -

Оваа девојка беше касната од непознат вид на пајак, нејзините повреди се застрашувачки! (18+)

Тинејџерка била касната од засега непознат вид на пајак додека гледала хорор филм во кино. Стефанија Џорџи додека гледала премиера на филм била касната од засега непознат вид на пајак…

македонија / од Биљана Јовановска -

Која е девојката која го бакнува Даниел Кајмакоски на сцената?

Оваа фотографија се појави на официјалната страна Х-Фактор каде македонецот Даниел Кајмакоски бакнува непозната девојка. Дали Даниел имал претходно сериозна врска, и која е девојката ќе дознаеме утре во новото…

балкан / од Биљана Јовановска -

Девојка од Нови Сад, мастурбира во живо на фејсбук

Девојката речиси и не посветува внимание на тоа што речиси цел Србија ја презира поради нејзиното јавно мастурбирање. Деветнаесет годишната србинка на својот ask.fm профилот објавила видео како мастурбира, на…

живот / од Биљана Јовановска -

Видео: Каков подарок и подари изневерениот дечко на својата девојка?

Овој дечко во својот автомобил и подари подарок на девојката за денот на вљубените, иако знаејќи дека порано го има изневерено! Потоа го напушти автомобилот и ги заклучи вратите за…