Внуката на Заев го гушна Новак Ѓоковиќ

од Биљана Јовановска 0

NoleZaev-520x681

Ева Зеава, внуката на премиерот Зоран Заев, сподели фотографија на својот инстаграм-профил на која е заедно со тенискиот ас Новак Ѓоковиќ. Средбата била во Монте Карло, а оние што ја познаваат велат дека таа редовно гледа тенис.

Семејството на премиерот Заев, познато по својата непосредност, особено ќерка му и сопруга, сè почесто споделува интересни фотографии на социјалните мрежи. Ева и Александра Зеави, пак, заедно со своите мајки летово го привлекоа вниманието во Охрид кога се забавуваа на концертот на „Бијело дугме“.

Кликни на било кој од предлозиве и ќе се тргнат :)
error: Еби се!!!!!