Шокантна снимка која стана хит на интернет: Нема да поверувате што и направи полицаецот на девојката

од Биљана Јовановска 0

policajac-baca-devojku-620x350

Полицаец кој пристигна на местото на тепачка, фати девојка, и со сета своја сила ја фрли на под.

Снимката стана неверојатно вирална на твитер, а истата можете да ја погледнете подолу: