Најлошата маица во која можете да бидете уапсени!

од Биљана Јовановска 0

Ова 21 годишно момче е уапсен бидејќи возел во алкохолизирана состојба по тротоар, удрил во паркиран автомобил и се обидел да ја задави својата девојка, но блузата која ја носел не можела да биде полоша во самата ситуација!

Остави коментар

Твојата имејл адреса нема да биде објавена

Можеш да ги користиш овие ХТМЛ тагови

Close
Кликни на било кој од предлозиве и ќе се тргнат :)
error: Content is protected !!